Prioritne sa venujeme stavbe nových rodinných domov a ďalším stavebným službám, z ktorých si môžete vybrať to, čo potrebujete. Ak tu požadovanú službu nenájdete, ozvite sa nám a určite sa na ďalšom postupe dohodneme.

Výstavba rodinných domov

Na začiatku je nápad a predstava, ako by mal váš nový domov vyzerať. Následne vám pripravíme projekt a ponúkneme komplexné poradenstvo v súvislosti s výberom materiálov, časovým harmonogramom, kalkuláciou ceny a presným postupom prác.

Celý projekt pre vás zrealizujeme na kľúč, takže sa postaráme o všetko potrebné za vás. Od výkopových prác, inžinierskych sietí, čističky odpadu, vodovodu, kanalizácie, elektrických rozvodov až po osadenie okien, maľovanie, stavbu strechy, podkrovia a hromozvodu, terénne úpravy či zabudovanie krbu alebo osadenie nábytku.

Váš vysnívaný dom bude pre vás tip-tip pripravený, stačí si len prevziať kľúče.

Kompletná realizácia striech

Kvalitná a funkčná strecha je prioritou každého príbytku, musí totiž čeliť všetkým neduhom počasia a nepriaznivým poveternostným podmienkam. Radi vám pomôžeme pri počiatočnom plánovaní výstavby alebo rekonštrukcie strechy, pri výbere správneho typu strešnej krytiny, spôsobe využitia podkrovia, vybratí správneho odkvapového systému až po samotnú realizáciu celého projektu zastrešenia.

Naši majstri majú s výstavbou striech dlhoročné skúsenosti, ktoré radi uplatnia aj na vašom projekte. Postaráme sa o výstavbu jedno čo dvojplášťových striech, plochých alebo inverzných striech a poradíme vám aj s výberom najvhodnejších materiálov (najčastejšie betónové, pálené či plechové krytiny a asfaltové izolácie).

Aby ste mali čo najmenej starostí, postaráme sa o dovoz a odvoz všetkých materiálov vrátane likvidácie odpadu.

Hydroizolácie

Izolovať stavbu proti vlhkosti je mimoriadne dôležité. Preto sa hydroizolácii dôkladne venujeme pri každej stavbe rodinného domu alebo rekonštrukcii.

Na hydroizoláciu používame profesionálne fólie Fatrafol, ktoré vynikajú svojou vysokou pevnosťou a prieťažnosťou, vynikajúcou zvariteľnosťou, odolnosťou proti perforácii, prerastaniu koreňov rastlín (v prípade izolácie spodných stavieb), ale tiež garantovanou pevnosťou v tlaku, pružnosťou a ohybnosťou za chladu či zdravotnou a ekologickou nezávadnosťou.

Profesionálne izolujeme spodné stavby, čo je kľúčové pre spoľahlivosť a životnosť celej stavby pri akomkoľvek hydrofyzikálnom namáhaní. Na rozdiel od strešnej izolácie je táto podzemná po dokončení neprístupná, preto musí byť zvolená skutočne overená a spoľahlivá metóda aj materiál.

Rovnako dôsledne pristupujeme aj pri hydroizolácii striech, či už ide o klasické sedlové a valbové strechy alebo v súčasnosti moderné ploché strechy. Aj v tomto prípade dôverujeme spoľahlivej značkovej izolácii Fatrafol.

Obklady a dlažby, zámková dlažba

Ak potrebujete vydláždiť kúpeľňu novými modernými dlaždicami, prípadne potrebujete položiť nový obklad, naši majstri sa radi do tejto práce pustia. To isté platí aj v prípade položenia plávajúcej podlahy či drevených parkiet v interiéri. Výsledkom bude odborné dielo s dôrazom na každú škáru či roh.

V prípade, že máte záujem o pokládku zámkovej alebo betónovej dlažby v exteriéri, sme vám k taktiež k dispozícii. Dajte nám vedieť a dohodneme sa na podrobnostiach.

Zatepľovanie fasád

Efektívne a odborné zateplenie domov a iných budov prináša rôzne výhody, ale najmä ušetrí energiu potrebnú na vykurovanie a tým aj vaše finančné prostriedky.

Naši stavební majstri zatepľujú a omietajú všetky typy objektov. Súčasťou prác je výstavba lešenia, odstránenie starej omietky a jej likvidácia s odvozom vzniknutého odpadu. Používame kvalitné tepelnoizolačné materiály, ktoré sú vhodné na danú stavbu a konkrétny problém úniku tepla. Ide najmä o rôzne druhy EPS (polystyrén, extrudovaný polystyrén a minerálne vlny).

Využite stavebné, konštrukčné a izolačné práce od FALCON intl.
Viac info o FALCON intl.